Proponujemy specjalistyczne produkty

ortopedyczno-rehabilitacyjne, pourazowe, pooperacyjne, lecznicze, profilaktyczne
poniedziałek, 13 maj 2019 12:46

Casade Dafo- nowy cennik

Drogi Klienci Cascade Dafo,

 

Cascade Dafo, Inc. USA z dniem 1 lipca tego roku wprowadza nowy cennik. Ze względu na warunki rynkowe na dzień 30 kwietnia 2019 r. musieliśmy zwiększyć ceny produktów o średnią 4,8% w tym roku.

 

Przez ostatnie 7 lat utrzymywaliśmy linię bez żadnych lub bardzo niewielkich zmian cen.

W tym roku mamy do czynienia ze wzrostem kosztów pracy z powodu nowych mandatów regulacyjnych i wyższych kosztów materiałów; razem stanowią około 20% zwiększonych kosztów naszej działalności nie mówiąc o kosztach transportu. Zainwestowaliśmy także w ulepszenia w celu szybszego, bardziej spójnego dostarczania, nowego procesu zamawiania elektronicznego dla klientów i kilku nowych ofert produktów. Wysiłki zmierzające do zwiększenia wydajności pomogły nam ograniczyć koszty do minimum, ale nie mogą w pełni wypełnić luki wymaganej dla zapewnienia jakości dopasowania, jakości wykonania i czasu dostawy, którego lekarze oczekują od naszej firmy.

 

Wiemy, że wiadomość o wzroście cen nie jest mile widziana i dokładamy wszelkich starań, aby obniżyć koszty, ale siły rynkowe przyczyniają się w sposób, który jest poza naszą kontrolą. Nasza marka nadal cieszy się dużym popytem ze źródeł polecających i jest wspierana przez naszą niezrównaną pełną gwarancję (90-dniową). Doceniamy Twój wybór i mamy nadzieję że nadal będziemy mogli pomóc dzieciom prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.

 

Przesyłamy pozdrowienia

 

Michalina Spatz

Prezes Zarządu

OFERTA SPECJALNA

BORT 127460 kołnierz miękki
BORT kołnierz miękki

Bort Cervical Support Eco. Anatomiczne wsparcie szyi dla stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa, kołnierz miękki do noszenia na dzień i na noc, ...

FILTRY