Proponujemy specjalistyczne produkty

ortopedyczno-rehabilitacyjne, pourazowe, pooperacyjne, lecznicze, profilaktyczne
poniedziałek, 13 maj 2019 12:46

Casade Dafo- nowy cennik

Drogi Klienci Cascade Dafo,

 

Cascade Dafo, Inc. USA z dniem 1 lipca tego roku wprowadza nowy cennik. Ze względu na warunki rynkowe na dzień 30 kwietnia 2019 r. musieliśmy zwiększyć ceny produktów o średnią 4,8% w tym roku.

 

Przez ostatnie 7 lat utrzymywaliśmy linię bez żadnych lub bardzo niewielkich zmian cen.

W tym roku mamy do czynienia ze wzrostem kosztów pracy z powodu nowych mandatów regulacyjnych i wyższych kosztów materiałów; razem stanowią około 20% zwiększonych kosztów naszej działalności nie mówiąc o kosztach transportu. Zainwestowaliśmy także w ulepszenia w celu szybszego, bardziej spójnego dostarczania, nowego procesu zamawiania elektronicznego dla klientów i kilku nowych ofert produktów. Wysiłki zmierzające do zwiększenia wydajności pomogły nam ograniczyć koszty do minimum, ale nie mogą w pełni wypełnić luki wymaganej dla zapewnienia jakości dopasowania, jakości wykonania i czasu dostawy, którego lekarze oczekują od naszej firmy.

 

Wiemy, że wiadomość o wzroście cen nie jest mile widziana i dokładamy wszelkich starań, aby obniżyć koszty, ale siły rynkowe przyczyniają się w sposób, który jest poza naszą kontrolą. Nasza marka nadal cieszy się dużym popytem ze źródeł polecających i jest wspierana przez naszą niezrównaną pełną gwarancję (90-dniową). Doceniamy Twój wybór i mamy nadzieję że nadal będziemy mogli pomóc dzieciom prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.

 

Przesyłamy pozdrowienia

 

Michalina Spatz

Prezes Zarządu