Koszyk jest pusty

Blog

piątek, 19 maj 2023 10:35

Produkty limfatyczne

Odzież uciskowa z dzianiny płaskiej produkowana na podstawie indywidualnych pomiarów i życzeń. Różne części ciała można leczyć za pomocą rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i optymalnie dopasowanych.

W przypadku naszych dzianych na płasko produktów uciskowych Lastofa Forte z wełną merynosów świadomie polegamy na zaletach włókien naturalnych. Zapewniają nam one wysoki poziom komfortu noszenia: wełna merynosów łączy wysoki transport wilgoci z naturalnym hamowaniem nieprzyjemnych zapachów i przyjemną równowagą temperaturową. Ponadto naturalne materiały charakteryzują się wyjątkową przyjaznością dla skóry i bardzo niskim potencjałem alergicznym.

Lastofa Forte oferuje maksymalną swobodę ruchów. Dzięki specjalnej konstrukcji przędzy materiał jest wyjątkowo miękki. Jego elastyczność wzdłużna sprawia, że jest elastyczny i idealnie dopasowuje się do ciała przy każdym ruchu.

Włókna wełny merynosów mają najlepsze poduszki powietrzne, które magazynują ciepło ciała. Dzięki temu wełna merino zapewnia ciepło zimą i chłód latem.

Produkty limfatyczne na indywidualne zamówienie, nie podlegają zwrotowi.

Aby dokonać pomiaru kończyn należy najpierw umówić się na konsultację z naszym pracownikiem i zadzwonić pod numer telefonu: 32-666-44-43.

Cena produktu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

wtorek, 21 lipiec 2020 13:32

Ortozy dla dzieci DAFO

Napisane przez

Dzięki ortozom staw skokowy i stopa dziecka znajduje się w ułożeniu fizjologicznym zarówno w spoczynku, jak i podczas chodu. Wpływa to na całą motorykę dziecka. Ustawiając kończynę dolną w osi poprawiamy jakoś chodu, a także zapobiegamy uszkodzeniom i deformacją powierzchni stawowych. Dzięki takim działaniom wpływamy korzystnie na całościowy wzorzec chodu dziecka.

wtorek, 21 lipiec 2020 13:12

Przepuklina brzuszna

Przepuklina brzuszna to stan przemieszczenia się narządów lub ich fragmentów w nieprawidłowe miejsce. Przepuklina powstaje wtedy, gdy narządy przemieszczają się poza jamę brzuszną, tworząc w innym miejscu specyficzne miękkie wybrzuszenie. Każdy zaś, kto ma przepuklinę, powinien pamiętać, że w każdej chwili grozi mu poważne powikłanie, tj uwięźnięcie przepukliny. Z tego względu, nie czekając na wystąpienie tego powikłania, zaleca się zazwyczaj leczenie operacyjne każdej przepukliny.

czwartek, 16 lipiec 2020 15:09

Wady stóp u dzieci

Stopy zniekształcające się w życiu płodowym pod wpływem czynników zewnętrznych, mechanicznych (np. ciasnota wewnątrzmaciczna) nazywamy stopami z deformacją ułożeniową.

piątek, 26 czerwiec 2020 10:46

Kule ortopedyczne

Przyrząd stosowany w ortopedii i fizjoterapii od najdawniejszych czasów. Stosunkowo prosta konstrukcja ułatwia pacjentowi poruszanie się w czasie leczenia urazów kończyn dolnych, które wymagają całkowitego lub częściowego odciążenia w czasie poruszania się. Nazywane często „trzecią nogą” pomagają pacjentowi poprzez stworzenie dodatkowego punktu podparcia dla kontuzjowanej kończyny. W zależności od urazu i zaleceń używane pojedynczo lub parami, także i dziś to zaopatrzenie ortopedyczne okazuje się niezbędne w czasie rekonwalescencji.

środa, 17 czerwiec 2020 14:24

Przeprosty w stawach kolanowych

Przeprosty w stawach kolanowych mogą wynikać z predyspozycji genetycznych, ale równie dobrze może się wykształcić w wyniku urazu mechanicznego bądź być konsekwencją choroby. Jakie są objawy przeprostu kolana? Czy przeprost kolana można leczyć?

środa, 27 maj 2020 14:31

Bóle odcinak lędźwiowego

Odcinek lędźwiowy kręgosłupa stał się w ostatnich latach coraz częstszą przyczyną doświadczanego przez człowieka bólu. Szacuje się, że u 72% społeczeństwa przed 40 rokiem życia przynajmniej raz wystąpiły dolegliwości bólowe w jego obrębie. Tak wysoki poziom tego schorzenia predysponuje do nazwania go problem cywilizacyjnym. Ponadto fakt ten potwierdza coraz większa liczba rent chorobowych przyznawanych z związku z bólem, powodujących przeszkody w funkcjonowaniu na polu społeczno-zawodowym.

Szukaj

Najnowsze aktualności

22 grudzień 2022
08 listopad 2022
28 październik 2022

M&J Corporation

 Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, profilaktycznego, pourazowego i pooperacyjnego dla dzieci i dorosłych.
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą zajmującą się dystrybucją ortez DAFO Cascade.

Kontakt

Adres: Wiejska 4,

42-677 Szałsza, k/ Gliwic

Tel: 32/ 270-08-33; 32/270-06-86

Fax: 32/270-08-33 wew. 23

Email: info@mj-corporation.pl

 

 

 

 

Dołącz do naszego Newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, osobistymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi. Twój e-mail jest u nas bezpieczny, a my nienawidzimy spamu tak samo jak Ty.
Wyrażam zgodę na Regulamin i Polityka prywatności

Szukaj