Proponujemy specjalistyczne produkty

ortopedyczno-rehabilitacyjne, pourazowe, pooperacyjne, lecznicze, profilaktyczne

DAFO

Pionierami na rynku światowym w produkcji oraz doborze materiałów i rozwiązań technicznych ortoz DAFO (Dynamic Foot Ankle Orthosis - dynamiczna ortoza obejmującą staw skokowy) jest amerykańska firma DAFO CASCADE założona przez Nancy Hylton i Dona Buethorna.

Od blisko 30-tu lat firma CASCADE DAFO zajmuje się nie tylko wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych, ale takżę przeprowadzaniem badań klinicznych w celu ich weryfikacji. Wszelkie materiały oraz proces produkcji zostały także opatentowane.

Firma M&J Corporation jest jedynym dystrybutorem ortoz dla dzieci firmy CASCADE DAFO na terenie naszego kraju. Nasza firma od ponad 5 lat oferuje małym pacjentom najwyższej klasy zaopatrzenie ortotyczne jakim są ortozy DAFO. Specjalizujemy się także w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów  z tematyki zaopatrzenia ortotycznego dla fizjoterapeutów i lekarzy.

Produkty DAFO CASCADE charakteryzują się lekkością, elastycznością, oraz idealnym dopasowaniem do stopy  pacjenta. Ortoza DAFO umożliwia ustawienie stawu skokowego i stopy w pozycji prawidłowej, poprzez elastyczne przodostopie zapewnia przetaczanie stopy, zachowanie fizjologicznego  wzorca chodu  oraz zapewnia prawidłowy przepływ bodźców układu prioprioreceptywnego.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.mj-corporation.pl

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 32 270 06 86, oraz 32 270 08 33, oraz pod adresami mailowymi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych pacjentów.

FAQ