Koszyk jest pusty

Ortozy Jump Start

Ortozy JumpStart

Linia Jump Start

Ortozy z tej linii są przeznaczone dla mniejszych pacjentów, głównie
z obniżonym napięciem mięśniowym. Dobrze sprawdzają się w przypadku korekcji ustawienia stawu skokowego u dzieci bez dysfunkcji neurologicznych. Ortozy z linii Jump Start stosowane są u pacjentów, których rozmiar stopy nie przekracza 35, nie występują wyrośla kostne oraz napięcie mięśniowe umożliwia czynną korekcję stawu skokowego.

Ich zaletą jest niewielka masa pozwalająca na naukę samodzielnej lokomocji oraz zachowanie swobody w dowolnej aktywności. Wszystkie te ortozy zbudowane są z dwóch części:
-wewnętrznej, która zapewnia wstępne ustawienie stawu skokowego
i pełni funkcję ochronną 
-zewnętrznego korpusu odpowiedzialnego za właściwą korekcje.

W zależności od potrzeb możliwy jest dobór siły korekcji korpusu zewnętrznego. Korpus koloru różowego bądź niebieskiego jest delikatniejszy zaś biały jest sztywniejszy, przez co silniej korygujący. 

Ortozy JumpStart nie wymagają wykonywania odlewu gipsowego i są łatwe w dopasowaniu. Dla szybko rosnących stóp są doskonałym rozwiązaniem w przystępnej cenie.

                            

M&J Corporation

 Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, profilaktycznego, pourazowego i pooperacyjnego dla dzieci i dorosłych.
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą zajmującą się dystrybucją ortez DAFO Cascade.

Kontakt

Adres: Wiejska 4,

42-677 Szałsza, k/ Gliwic

Tel: 32/ 270-08-33; 32/270-06-86

Fax: 32/270-08-33 wew. 23

Email: info@mj-corporation.pl

 

 

 

 

Dołącz do naszego Newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, osobistymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi. Twój e-mail jest u nas bezpieczny, a my nienawidzimy spamu tak samo jak Ty.
Wyrażam zgodę na Regulamin i Polityka prywatności

Szukaj