Koszyk jest pusty

Ortozy odlewowe


Ortozy odlewowe

   Linia ortoz odlewowych

Dafo odlewowe są to ortozy wykonane na podstawie odlewu gipsowego. Wykonanie go jest konieczne dla precyzyjnego odwzorowania kończyny dziecka i stworzenia korpusu ortozy. Odlew wykonywany jest z gipsu żywicznego a cały proces jest szybki i czysty. Celem wykonania odlewu gipsowego jest uchwycenie pozycji skorygowanej stopy dla idealnej korekcji wewnątrz zaopatrzenia.

Dedykowane są pacjentom z utrwalonymi dysfunkcjami w obrębie stawu skokowego, z wyraźnymi nieprawidłowościami we wzorcu chodu, których nieprawidłowe ustawienie stopy nie może być skorygowane manualnie a problem dotyczy także układu nerwowego. Ze względu na brak ograniczenia rozmiarowego, ortezy z tej linii mogą być stosowane bez względu na wiek pacjenta.

Linia ta charakteryzuje się szerokim wachlarzem modeli o różnej budowie, grubości materiału oraz sposobie działania a ponad to każda ortoza jest projektowana indywidualnie dla każdego pacjenta za pomocą rozwiązań stworzonych i opatentowanych przez firmę Cascade, co czyni je odpowiednimi praktycznie przy każdej dysfunkcji i umożliwia maksymalną indywidualizację zaopatrzenia. Dodatkowo każdy model występuje w specjalnej wersji, wyposażony we wkładki piankową - Softy oraz  sylikonową – OPFlex, dla osób o wrażliwych stopach, u których występują zniekształcenia bądź wyrośla kostne, aby zmniejszyć dyskomfort wynikający z ucisku na te miejsca.

Ogromnym atutem produktów z tej linii jest ich waga, która nawet w przypadku dużej ortozy jest bardzo niska, co daję duży komfort użytkowania. Dodatkowo elastyczna część  przodostopia, występująca niezależnie od modelu, umożliwia swobodne przetaczania stopy. Również wysokiej jakości tworzywo z którego ortozy są wykonane, zapewnia mocną korekcję w połączeniu z dynamiczną pracą pacjenta. Dodatkowym plusem jest to, że każdy pacjent może samodzielnie zaprojektować swoją ortozę korzystając z naszego wzornika, co zawsze umila proces doboru zaopatrzenia.

          

M&J Corporation

 Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, profilaktycznego, pourazowego i pooperacyjnego dla dzieci i dorosłych.
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą zajmującą się dystrybucją ortez DAFO Cascade.

Kontakt

Adres: Wiejska 4,

42-677 Szałsza, k/ Gliwic

Tel: 32/ 270-08-33; 32/270-06-86

Fax: 32/270-08-33 wew. 23

Email: info@mj-corporation.pl

 

 

 

 

Dołącz do naszego Newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, osobistymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi. Twój e-mail jest u nas bezpieczny, a my nienawidzimy spamu tak samo jak Ty.
Wyrażam zgodę na Regulamin i Polityka prywatności

Szukaj