Proponujemy specjalistyczne produkty

ortopedyczno-rehabilitacyjne, pourazowe, pooperacyjne, lecznicze, profilaktyczne

Cascade Dafo

Kiedy u dziecka zostaną dostrzeżone zaburzenia w rozwoju narządu ruchu, należy podjąć natychmiastową rehabilitację. W wielu przypadkach jest to za mało i dlatego powinno się zastosować świetnie ortezy korygujące marki Cascade Dafo. Jest to renomowany producent dynamicznych ortez DAFO który znajduje się w czołówce najlepszych ortez nie tylko w Europie ale i na świecie. Firma M&J Corporationa jako generalny przedstawiciel na terenie Polski zajmuje się bezpłatnymi badaniami, klasyfikacją oraz projektowaniem dla młodych pacjentów ortez DAFO z dysfunkcjami stóp i chodu.

Proponowane przez naszą firmę ortezy DAFO ustawiają w prawidłowej pozycji staw skokowy poczynając od pięty a następnie w zależności czy pacjent ma koślawość lub szpotawość korygujemy śródstopie i przedostopie do ustawienie prawidłowo kolan. Dzięki temu dziecko uczy się prawidłowego wzorca chodu oraz ruchu stawu skokowego. Jednocześnie w żaden sposób nie i nie ogranicza innych, prawidłowych ruchów kończyny i pozwala na fizjologiczne przetaczanie stopy.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas rozwiązań jest wykonanie z solidnych odpornych na uszkodzenia materiałów, dużą ilość modeli a także szeroką gamę kolorów i wzorów, które sprawią, że dzieci będą je chętnie nosić.

Orteza Dafo 4 Softy

Orteza odlewowa, w której zgięcie podeszwowe, jaki ...

Cena po rabacie
Cena sprzedaży brutto: 2240,00 zł
Kwota rabatu:
Cena po rabacie
Cena sprzedaży brutto: 150,00 zł
Kwota rabatu: 0,02 zł

JumpStart Leap Frog

Orteza nadkostkowa. Część miękka w pełni uformowana wokół ...

JumpStart Bunny

Orteza z nadkostkową linią przycięcia z dodatkowym, ...

Orteza Dafo 2

Orteza odlewowa z zawiasami. Blokuje zgięcie podeszwowe, ...

Orteza Dafo 2 Softy

Orteza odlewowa z zawiasami. Blokuje zgięcie podeszwowe, ...

Orteza Dafo 3

Orteza odlewowa dla pacjentów do lat 3, która blokuje ...

Strona 1 z 3
Wyników 1 - 9 z 27

OFERTA SPECJALNA

104730 Bort Pas lędźwiowo-krzyżowy
Pas krzyżowo-lędźwiowy Stabilo Plus

BORT StabiloPlus Back Support Gorset lędźwiowo-krzyżowy, dodatkowo stymuluje pracę mięśni brzucha oraz prostuje miednicę