Koszyk jest pusty

O Firmie

O Nas

Firma M&J Corporation Sp. z o.o. z siedzibą w Szałszy k/Gliwic, rozpoczęła swą działalność w 1996 roku.

Proponujemy specjalistyczne produkty:

  • ortopedyczno-rehabilitacyjne
  • pourazowe
  • pooperacyjne
  • lecznicze
  • profilaktyczne

Charakteryzują się one idealnym opracowaniem, najnowszym wyposażeniem, optymalnie dopasowanym do wymogów naszych klientów oraz konkurencyjnymi i stabilnymi cenami.

Współpracujemy również z wieloma renomowanymi producentami oraz firmami z dziedziny ortopedii na terenie całej Europy, co umożliwia nam sprowadzanie produktów na specjalne zamówienie. Poprzez wysoką jakość naszych aparatów i produktów ortopedycznych oraz fachową obsługę staramy się udoskonalić nasz program sprzedaży wprowadzając na bieżąco wszelkie nowości.

Posiadamy obecnie 2 sklepy firmowe, z których jeden mieści się na terenie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba. Sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ posiadają szeroki asortyment który umożliwia pacjentom natychmiastowy zakup niezbędnych aparatów i produktów ortopedycznych, rehabilitacyjnych oraz środków pomocniczych w miejscu leczenia. W ten sposób usprawniony jest kontakt pomiędzy lekarzem, a pacjentem poprzez szybkie i fachowe zastosowanie produktów według wskazówek lekarza.

DOFINANSOWANIE NFZ


Większość produktów naszej firmy posiada refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia, a nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty.

Zasady zaopatrywania w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 06.12.2013 r. Zawiera ono szczegółowy wykaz refundowanych przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, wysokość udziału własnego Świadczeniobiorcy, kryteriów ich przyznawania oraz okresów ich użytkowania.

Jak uzyskać dofinansowanie NFZ?

  • - Udaj się do lekarza specjalisty po zlecenie na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze,
  • - Potwierdź zlecenie do realizacji w oddziale NFZ,
  • - Przyjdź do jednego z naszych sklepów bądź zadzwoń do naszego Biura Handlowego Tel. (032) 270 06 86 lub (032) 270 08 33.

M&J Corporation

 Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, profilaktycznego, pourazowego i pooperacyjnego dla dzieci i dorosłych.
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą zajmującą się dystrybucją ortez DAFO Cascade.

Kontakt

Adres: Wiejska 4,

42-677 Szałsza, k/ Gliwic

Tel: 32/ 270-08-33; 32/270-06-86

Fax: 32/270-08-33 wew. 23

Email: info@mj-corporation.pl

 

 

 

 

Dołącz do naszego Newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, osobistymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi. Twój e-mail jest u nas bezpieczny, a my nienawidzimy spamu tak samo jak Ty.
Wyrażam zgodę na Regulamin i Polityka prywatności

Szukaj